FAQ

Jak to bude probíhat?

Nebojte se, nejde o nic složitého. Koupíte si vstupenku, přijde vám unikátní odkaz na email a v den konference na něj jednoduše kliknete a připojíte se. A nebo se na přednášky podívate kdykoli jindy během následujících tří měsíců. Program na vás po tuto dobu počká.

Bez čeho se neobejdu?

Bez internetového připojení a počítače. Můžete se samozřejmě také přihlásit přes tablet nebo telefon.

Proč konference trvá dva dny?

Chtěli jsme mít delší přednášky, abychom se něco opravdu dozvěděli. Nechceme jen klouzat po informačním povrchu. Na každý den jsme proto připravili 4 přednášky, po nichž budou hosté odpovídat na vaše dotazy. Průměrná doba na jednoho přednášející bude dvě hodiny. To už se v jednom dni zkrátka nedá pobrat.

Kdo to celé pořádá?

S nápadem zorganizovat online konferenci přišel trenér psů Robert Zlocha. Inspiroval se obdobnou americkou událostí, kterou chtěl původně navštívit osobně, ale pandemie mu překazila plány. Online verze se mu zalíbila natolik, že se rozhodl ji zprostředkovat českým a slovenským pejskařům a trenérům. Jde totiž o snadný způsob, jak přiblížit nové myšlenky z celého světa. Více si o Robertovi můžete přečíst na jeho webu nebo na stránce jeho online kurzu.

Budu rozumět zahraničním příspěvkům?

Ano. Pracujeme na kvalitním překladu a tlumočení. Chceme, abyste se dostali ke všem informacím bez jazykové bariéry.


Kde se můžu dočíst víc?

O konferenci vyšlo několik článků. Například na portále e-canis.cz, v časopise Haf & Mňau nebo na webu Psinovinky.cz. Další informace najdete taky na našich sociálních sítích – na Facebooku, na Instagramu a na YouTube.

Při pořizování vstupenky nastal problém – co teď?

Pokud vám nepřišel potvrzovací email nebo nastala jiná komplikace, dejte nám vědět na email metkonference@gmail.com a my to vyřešíme.