Vstupenka na online MET konferenci 2024

MET konference 2024

  • termín: 9. 3. 2024 – 10. 3. 2024 živě, 6 měsíců záznam
  • místo: online
  • jazyk: česky a slovensky mluvící řečníci v originálním znění, anglicky mluvící řečníci vždy se simultánním překladem (možnost originálního znění)
  • Pozdější zhlédnutí: 6 měsíce neomezený přístup k archivu

Co dál?

V objednávkovém formuláři níže vyplníte e-mail a heslo, kterými se můžete přihlásit do svého uživatelského účtu. Tady se v den konference můžete podívat na živý přenos. Po skončení události zde najdete záznam.

Před platbou si prosím zkontrolujte zůstatek na svém účtu. Pokud by platba náhodou neproběhla, můžete ji zopakovat v sekci Můj účet / Objednávky. Stačí kliknout na tlačítko Zaplatit.

Upozornění

E-mail s potvrzením objednávky a fakturou se někdy zatoulá do nevyžádané pošty (spam). Pokud vám do 15 minut po nákupu vstupenky nedorazí ani do nevyžádané pošty, napište nám prosím na dejpac@metkonference.cz. My si to s ním vyřídíme.
Chvíli po e-mailu s potvrzením a fakturou dorazí také e-mail s možností změnit si heslo.

Měny

Platbu můžete provést ve čtyřech měnách (CZK, EUR, GBP, USD). Pokud provedete změnu měny, může trvat několik sekund, než se nová měna načte.

2,990 

Program of the MET conference 2023

Times are stated in GMT / UTC +1 time zone (Prague, Czechia). Link to the time converter HERE.

%MET_PRAGUE_TIME%

SATURDAY

  • 09:00 – 11:50 Kay Laurence: Does This Benefit the Dog?
  • 11:50 – 11:55 Bonus video
  • 11:55 – 12:30 Pause (35 minutes)
  • 12:30 – 14:40 Eliška Pavetta Šuhaj: Canine enrichment
  • 14:40 – 15:00 Pause (20 minutes)
  • 15:00 – 18:00 Lenka Blachová: Dog Meeting Etiquette
  • 18:00 – 18:15 Pause (15 minutes)
  • 18:15 – 20:15 Leslie McDevitt: “Look at That” and “LATTE”: Counter Conditioning Games to build Confidence

SUNDAY

  • 09:00 – 11:00 Kay Laurence: Management of training / Cue Technology
  • 11:00 – 12:00 Pause (1 hour)
  • 12:00 – 14:30 Ádám Miklósi: Social Hierarchy and Dominance in Dogs
  • 14:30 – 15:00 Pause (30 minutes)
  • 15:00 – 17:00 Leslie McDevitt: The Power of the Pattern: Pattern Games in Control Unleashed
  • 17:00 – 17:30 Pause (30 minutes)
  • 17:30 – 20:10 Bob Bailey: A Brief History of Animal Training from the Perspective of Dr. Robert E. (Bob) Bailey
  • 20:10 – 20:20 Final word and information about the headliner of the MET 2024

Program MET konference 2023

SOBOTA 

  • 9:00 – 11:50 Kay Laurence: Je to pro psa přínos?
  • 11:50 – 11:55 Přehrání bonusového videa
  • 11:55- 12:30 Přestávka (35 minut)
  • 12:30 – 14:40 Eliška Pavetta Šuhaj: Enrichment pro psy
  • 14:40 – 15:00 Přestávka (20 minut)
  • 15:00 – 18:00 Lenka Blachová: Etiketa psího setkávání
  • 18:00 – 18:15 Přestávka (15 minut)
  • 18:15 – 20:15 Leslie McDevitt: Podívej se na“ a „LATTE“. Kontrapodmiňovací hry pro posílení sebedůvěry

NEDĚLE

  • 9:00 – 11:00 Kay Laurence: Management nebo trénink a poté Technologie signálu (Cue technology)
  • 11:00 – 12:00 Přestávka (1 hodina)
  • 12:00 – 14:30 Ádám Miklósi: Sociální hierarchie a dominance u psů
  • 14:30 – 15:00 Přestávka (30 minut)
  • 15:00 – 17:00 Leslie McDevitt: Síla “Pattern games”
  • 17:00 – 17:30 Přestávka (30 minut)
  • 17:30 – 20:10 Bob Bailey: Stručná historie výcviku zvířat z pohledu Dr. Roberta E. Baileyho
  • 20:10 – 20:20 Závěrečné slovo a představení hlavního řečníka MET 2024